SZUKAJ

zamknij
Adres +12 34 56 78

Koloryzacja - DOC Color

 • Activ Enzyme

  Jest to specjalna emulsja wzbogacona o naturalne enzymy pochodzenia z papai i ananasów. Zawiera cenne nawilżające i restrukturyzujące olejki aktywne oraz morski kolagen.
   
  Pozwala uzyskać jednolitą teksturę mikstury w celu zagwarantowania lepszego połączenia farby i koloryzacji włosów. W porównaniu do tradycyjnych aktywatorów jest delikatny.
   
  DOC Activ enzyme dostępny jest o każdej sile, pozwalając na zmianę kolorów z permanentnego na demi permanentne Aktywatory DOC ACTIV ENZYME: od 0,05 (5 obj.); 0,1 (10 obj.); 0,2 (20 obj.); 0,3 (30 obj.); 0,4 (40 obj.).
   
  Produkt dostępny tylko w sprzedaży hurtowej.
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika.
   

 • DOC Color

  Pierwsza i jedyna pozbawiona wody farba, na bazie Aloe Vera. W produkcie zastąpliśmy wodę, tym samym, pozostawiając przestrzeń dla wszystkich substancji, które poprawiają kolor i kondycję włosów.
   
  W rezultacie DOC COLOR jest intensywny ale delikatny, nawilżający, naturalny i trwały a co więcej zapewnia lepsze krycie kolorów.
   
  Farby DOC COLOR zostały wzbogacone w spirulinę, oliwę z oliwek, olej z limnanthes Alba, olej z nasion vetiver, babassu, masło karitowe, morski kolagen, kompleks aminokwasów.
   
  Wszystkie te składniki zapewniają maksymalny komfort dla włosów podczas koloryzacji. Nie zawiera amoniaku.
   
  Produkt dostępny tylko w sprzedaży hurtowej.
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika.
   

 • DOC Oleodec

  PIERWSZY SYSTEM ROZJAŚNIANIA WŁOSÓW BEZ AMONIAKU, W PEŁNI BEZPIECZNY DLA STYLISTY I KLIENTA.
   
  Ten specjalny preparat niezawierający amoniaku został przygotowany wychodząc naprzeciw potrzebom, w celu uniknięcia pyłów unoszących się w powietrzu podczas przygotowywania mieszanki rozjaśniającej.
   
  PROGRESYWNE DZIAŁANIE – tradycyjne systemy rozjaśniania włosów szybko wysychają, blokując proces rozjaśniania. OLEODEC, dzięki obecności olejków, działa na włosy dłużej, zapewniając progresywne rezultaty.
   
  DOC OLEODEC jest delikatny dla skóry i włosów. Dzięki zawartym olejkom pozwala pracować w pełni bezpiecznie, zapewniając jednocześnie działanie nawilżające, ochronne i zmiękczające skórę podczas procesu rozjaśniającego. Nadaje się do wszystkich technik rozjaśniania.
   
  Produkt dostępny tylko w sprzedaży hurtowej.
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika.