SZUKAJ

zamknij
Adres +12 34 56 78

Botox na włosy Thermo Repair

 • Thermo Repair Perfect Ends (50ml)

  THERMO REPEAIR Perfect Ends to niezwykle skuteczny produkt służący do odbudowy zniszczonych włosów (szczególnie rozdwojonych i zniszczonych końcówek) po agresywnych zabiegach chemicznych. THERMO REPAIR Perfect Ends różni się od innych podobnych produktów dostępnych na rynku, natychmiastowym efektem regeneracji uszkodzonych włókien włosów – zwłaszcza końcówek – i zachowaniem długotrwałego efektu regeneracyjnego, nawet po wielu myciach.
   
  Silny efekt regeneracyjny THERMO REPAIR Perfect Ends wynika z działania konkretnej mieszanki substancji naturalnych i “półnaturalnych” opartych na ceramidach i pochodnych z mydlnicy lekarskiej, która pod wpływem ciepła działa szybko, przywracając pełnię włosów i odbudowując ich strukturę. Efekty zabiegu są widoczne zaraz po pierwszym zastosowaniu i utrzymują się na włosach do kilku myć, mogą być wzmocnione przez następne jego zastosowanie.
   
  GŁÓWNE SKŁADNIKI: Mieszanka ceramidów i pochodnych mydlnicy lekarskiej
   
  Produkt dostępny tylko w sprzedaży hurtowej.
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika.
   

 • Thermo Repair Top Up

  Thermo Repair Top Up to zabiegi dający efekt “BOTOKSU” jest rezultatem działalności badawczej JEAN PAUL MYNÈ.
   
  Działa natychmiastowo, zapewniając maksimum przyjemności, zwiększając objętość włosów, wzmacniając je i zapewniając rewelacyjny blask i miękkość.
   
  GŁÓWNE SKŁADNIKI: substancje pochodzenia naturalnego pochodzące z mydlnicy lekarskiej, ceramidy 3, kompleks witamin E + B3 + prowitamina B5.
   
  Produkt dostępny tylko w sprzedaży hurtowej.
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika.