SZUKAJ

zamknij
Adres +12 34 56 78

Prostowanie

 • Keratin Plus Gold Shampoo (200ml / 500ml)

  Podstawowy szampon pH wzbogacony o Aloe Vera i wyciągi z kawy, stosowany wyłącznie jako pierwszy krok w redukcji objętości i wygładzania włosów. Produkt nie zawiera SLS, SLES, alergenów, parabenów ani soli. Ten szampon jest częścią procesu, który może przekształcić kręcone i puszące się włosy w gładkie, miękkie, lśniące włosy, nawet po wielu myciach.
   
  Specjalna formuła GOLD SHAMPOO zawiera delikatne środki powierzchniowo czynne pochodzące z oliwy z oliwek i oleju kokosowego. Głęboko oczyszcza włosy, przygotowując je do dalszego zabiegu. Ekstrakty Aloe Vera i kawy zapobiegają pojawieniu się łupieżu i wzmacniają włosy. Szampon (krok 1), wraz z preparatem KERATIN PLUS GOLD TREATMENT (krok 2), jest częścią ekskluzywnego zabiegu opracowanego przez laboratoria JEAN PAUL MYNÈ. Zabieg ten, pozostawia włosy gładkie, miękkie i błyszczące o zmniejszonej zdolności wchłaniania wody, nawet po wielu myciach.
   
  Główne składniki: zawiera cenny kompleks ekstraktów roślinnych, który pozwala uzyskać włosy gotowe do zabiegu.
   

 • Keratin Plus Gold Treatment (200ml / 500ml)

  Specjalna kuracja prostująca i zmniejszająca objętość kręconych włosów. KERATIN PLUS GOLD TREATMENT (krok 2) wykorzystuje mieszanki kwasów organicznych, cukrów, aminokwasów, pochodnych celulozy i białek roślinnych w celu zmodyfikowania włókna włosów i pozostawienia ich gładkich i stabilnych przez dłuższy czas, redukując objętość włosów i nie uszkadzając wiązań disiarczkowych keratyny.
   
  Zmniejsza wchłanianie wody przez włosy, chroni je przed wilgocią, słoną wodą i deszczem. Produkt nie zawiera alergenów, formaldehydów ani innych szkodliwych aldehydów. Redukcja objętości jest znaczna, a włosy pozostają miękkie w dotyku, pełne blasku, łatwe do rozczesywania.
   
  KERATIN GOLD PLUS TREATMENT jest szczególnie polecany do włosów typu afro, puszących się lub naturalnych.
   
  Produkt nie zawiera alergenów, formaldehydów ani innych szkodliwych aldehydów.
   
  Produkt dostępny tylko w sprzedaży hurtowej.
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika.