SZUKAJ

zamknij
Adres +12 34 56 78

Regeneracja - Oxilock

 • Kit Oxilock Plasma (250ml / 500ml)

  Dwa proste, ale ”cudowne” kroki OXILOCK PLASMA.
   
  OXILOCK Plasma No. 1 przywraca keratynę przed, w trakcie i po agresywnych zabiegach chemicznych. Może być użyta do uzyskania fantastycznych wyników w każdej sytuacji. Przywraca odporność na złamania i kruchość włosów (szczególnie na porowatych włosach, uszkodzonych lub osłabionych standardowymi zabiegami chemicznymi).
   
  OXILOCK Plasma No. 2 została opracowana w celu uzupełnienia i zakończenia zabiegu OXILOCK No. 1 – jest używana ze wszystkimi usługami, aby zmaksymalizować, uwydatnić i zapewnić doskonały efekt. Jest to skoncentrowana mieszanka substancji organicznych, które odżywiają włosy. Dzięki niesamowitemu działaniu rekonstrukcyjnemu, nadaje wygląd zdrowych i mocnych włosów, nawet tych zniszczonych agresywnymi zabiegami chemicznymi.
   
  Zestaw zawiera:
  • 1 OXILOCK Plasma Miracle No.1
  • 2 OXILOCK Plasma Come True No.2
  • 1 instrukcja obsługi
  • 1 kubek pomiarowy
   
  Główne składniki: Kwasy organiczne (np. kwas mlekowy), aminokwasy (np. prolina) i ich pochodne oraz specjalny eko certyfikowany cynk soli (Zinc PCA).
   
  Produkt dostępny tylko w sprzedaży hurtowej.
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika.
   

 • Oxilock Plasma Reset (15ml)

  OXILOCK PLASMA RESET to delikatny, naturalny i skuteczny zabieg złuszczający. Absolutnie rewolucyjny, gwarantuje nadzwyczajne efekty i natychmiast równoważy strukturę włosów, regenerując je oraz uwalniając od nagromadzenia metali ciężkich i pozostałości po wszystkich wcześniejszych zabiegach chemicznych, które uszkadzały je i pozbawiały witalności. OXILOCK PLASMA RESET przywraca włosom ich naturalną kondycję i zapewnia doskonały punkt wyjścia do wszystkich technicznych zabiegów bez ryzyka zakłócenia rezultatów. W rezultacie włosy są miękkie, jasne, ożywione, silniejsze i zdrowsze. Skóra głowy jest czysta, a klient odniesie wspaniałe uczucie lekkości.
   
  OGÓLNE KORZYŚCI:
  • Poprawia kondycję włosów i skóry głowy
  • Zwiększa wydajność następnego zabiegu chemicznego
  • Może przyspieszyć kolejne rozjaśnianie włosów
  • Przedłuża czas utrzymania przeprowadzonego zabiegu chemicznego
   
  Główne składniki: Gluconolakton, witamina C, guma ksantanowa.
  Kilka prostych składników do innowacyjnej i rewolucyjnej formuły, która sprzyja odnawianiu komórek i uwalnia włosy przed gromadzeniem się substancji z poprzednich zabiegów chemicznych.
   
  Produkt dostępny tylko w sprzedaży hurtowej.
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika.