DOC COLOR / ACTIV / OLEODEC

MNIEJ WODY ZNACZY WIĘCEJ. Zamieniliśmy wodę na Aloe Vera, cenne olejki, spirulinę i kompleks aminokwasów. DOC COLOR to nowy sposób na koloryzację w salonie, wyzwolenie kreatywności stylisty, a także wyrażenie własnej osobowości przez klienta. DOC COLOR jest systemem trwałej i pół–trwałej koloryzacji włosów za pomocą jednej rewolucyjnej linii produktów. 

Innowacyjne substancje zawarte w DOC COLOR działają w połączeniu ze specjalną emulsją aktywującą DOC ACTIV ENZYME, tworząc mieszankę wnikającą we włosy i zapewniając przy tym maksymalny komfort dla Twojego klienta ze względu na szybką i prostą aplikację.

DOC OLEODEC jest pierwszą bezamoniakową, olejną, rozjaśniającą kąpielą. Bezpieczny dla stylisty, bezwonny i bezbarwny, skuteczny w rozjaśnianiu włosów. Zawiera cenne oleje ochronne i nawilżające, takie jak olej ryżowy, oliwa z oliwek, olej arganowy, olej babassowy i olej z mydlnicy lekarskiej.

EFEKTY ZASTOSOWANIA ZABIEGU

To są przykłady koloryzacji włosów na naszych klientkach. Udostępnij zdjęcia ze swojej pracy tym produktem na oficjalnym fanpage FB – JEAN PAUL MYNE