1. Dwa proste, ale ”cudowne” kroki OXILOCK PLASMA.

OXILOCK Plasma No. 1 przywraca keratynę przed, w trakcie i po agresywnych zabiegach chemicznych. Może być użyta do uzyskania fantastycznych wyników w każdej sytuacji. Przywraca odporność na złamania i kruchość włosów (szczególnie na porowatych włosach, uszkodzonych lub osłabionych standardowymi zabiegami chemicznymi).

OXILOCK Plasma No. 2 została opracowana w celu uzupełnienia i zakończenia zabiegu OXILOCK No. 1 – jest używana ze wszystkimi usługami, aby zmaksymalizować, uwydatnić i zapewnić doskonały efekt. Jest to skoncentrowana mieszanka substancji organicznych, które odżywiają włosy. Dzięki niesamowitemu działaniu rekonstrukcyjnemu, nadaje wygląd zdrowych i mocnych włosów, nawet tych zniszczonych agresywnymi zabiegami chemicznymi.

Zestaw zawiera:

  • 1 OXILOCK Plasma Miracle No.1
  • 2 OXILOCK Plasma Come True No.2
  • 1 instrukcja obsługi
  • 1 kubek pomiarowy

Główne składniki: Kwasy organiczne (np. kwas mlekowy), aminokwasy (np. prolina) i ich pochodne oraz specjalny eko certyfikowany cynk soli (Zinc PCA).

2. OXILOCK PLASMA RESET to delikatny, naturalny i skuteczny zabieg złuszczający. Absolutnie rewolucyjny, gwarantuje nadzwyczajne efekty i natychmiast równoważy strukturę włosów, regenerując je oraz uwalniając od nagromadzenia metali ciężkich i pozostałości po wszystkich wcześniejszych zabiegach chemicznych, które uszkadzały je i pozbawiały witalności. OXILOCK PLASMA RESET przywraca włosom ich naturalną kondycję i zapewnia doskonały punkt wyjścia do wszystkich technicznych zabiegów bez ryzyka zakłócenia rezultatów. W rezultacie włosy są miękkie, jasne, ożywione, silniejsze i zdrowsze. Skóra głowy jest czysta, a klient odniesie wspaniałe uczucie lekkości.

OGÓLNE KORZYŚCI:

  • Poprawia kondycję włosów i skóry głowy
  • Zwiększa wydajność następnego zabiegu chemicznego
  • Może przyspieszyć kolejne rozjaśnianie włosów
  • Przedłuża czas utrzymania przeprowadzonego zabiegu chemicznego

Główne składniki: Gluconolakton, witamina C, guma ksantanowa.

Kilka prostych składników do innowacyjnej i rewolucyjnej formuły, która sprzyja odnawianiu komórek i uwalnia włosy przed gromadzeniem się substancji z poprzednich zabiegów chemicznych.

3. OXILOCK PLASMA AMAZING to niesamowity, głęboko odbudowujący zabieg wzbogacony w aminokwasy egzogenne i skrzyp; opracowany, by współdziałać z OXILOCK PLASMA MIRACLE COME TRUE.

OXILOCK PLASMA AMAZING jest dla Ciebie okazją do szybkiego i prostego stworzenia NOWYCH usług wykonywanych w salonie, w połączeniu z OXILOCK PLASMA MIRACLE COME TRUE i OXILOCK PLASMA RESET.

EFEKTY ZASTOSOWANIA ZABIEGU

To jest przykład skuteczności zabiegu regenracji OXILOCK PLASMA na naszych klientkach. Udostępnij zdjęcia ze swojej pracy tym produktem na oficjalnym fanpage FB – JEAN PAUL MYNE.