JEAN PAUL MYNÈ

HISTORIA PRODUKTÓW WYTWARZANYCH WE WŁOSZECH

Stare powiedzenie mówi “w jedności siła” – a Jean Paul Myne jest tego dowodem. Łącząc know-how ekspertów z dziedziny chemii i biologii, opinie stylistów i ich klientów oraz włoski styl handlu i biznesu, Jean Paul Myne stworzył innowacyjne produkty o niepowtarzalnej zawartości, wydajności i wyglądzie. Marka Jean Paul Mynè została stworzona z zamiarem wprowadzania na rynek wysokiej jakości kosmetyków przeznaczonych wyłącznie dla wykwalifikowanych specjalistów.

Polityka jakości Jean Paul Mynè opiera się na czterech prostych zasadach:

  • stosowaniu zatwierdzonych i wyselekcjonowanych składników podczas opracowywania preparatów kosmetycznych (substancje potencjalnie szkodliwe są wyeliminowane, produkty nie zawierają formaldehydów, parabenów, SLS, SLES  );
  • braku kompromisu między jakością i ceną podczas doboru składników – tylko surowce wysokiej jakości mogą przynieść doskonałe rezultaty;
  • dystrybucji profesjonalnych produktów (PRO) tylko do wykwalifikowanych i profesjonalnych stylistów;
  • pozyskiwaniu opinii klientów, w celu sprawdzenia stopnia zadowolenia z wyników po wykonanych zabiegach.

BEZ FORMALDEHYDÓW, ALDEHYDÓW, PARABENÓW

Przeczytaj bądź ściągnij certyfikaty potwierdzające brak szkodliwych substancji w naszych produktach.

Jean Paul Myne – Certyfikaty

  • BRAK FORMALDYHYDÓW

Brak formaldyhydów (mniej niż 0.005%) w produktach Jean Paul Mynè. Badania przeprowadzone w specjalistycznych laboratoriach wykazały brak formaldehydu i glutaraldehydu w produktach do keratynowego prostowania włosów Jean Paul Myne.

  • BRAK ZAGROŻENIA DLA SKÓRY

Badania przeprowadzone przez Centrum Kosmetologii Uniwersytetu w Ferrarze wykazały, że leczenie preparatem KERATIN PLUS GOLD nie powoduje podrażnień skóry (test plastra).

  • BRAK OPARÓW Z FORMALDEHYDÓW, PODCZAS ZABIEGÓW PROSTOWANIA WŁOSÓW PRZY TEMPERATURZE 230 ° C

Badania przeprowadzone podczas zabiegu prostowania włosów wykazały, że w powietrzu oddychanym przez fryzjerów i klientów nie ma formaldehydu.

  • BRAK EMISJI OPARÓW FORMALDEHYDOWYH DZIĘKI KWASOWI GLYOKSYLOWEMU.

Badania laboratoryjne wykazały, że kwas glioksalowy podgrzany w 230 ° C nie emituje formaldehydu lub innych aldehydów.

 

 Certyfikaty dostępne na żądanie

JEAN PAUL MYNÈ

100% WŁOSKIEJ JAKOŚCI

Jean Paul Myne jest synonimem 100% włoskiej jakości, profesjonalizmu i szacunku dla ludzi: dbamy o zdrowie zarówno włosów, jak i ludzi, którzy polegają na nas. Nasze flagowe produkty, zabiegi prostowania nie zawierają formaldehydów, ani żadnych niebezpiecznych substancji, takich jak glutaraldehyd, parafina i inne pochodne ropy naftowej.