b.ju

Nowa jakość zrodzona z najlepszych badań.
Włosy są od zawsze najcenniejszym dodatkiem do kobiecej twarzy, ramą, która dodaje twarzy wartości i bogactwa.

Wartość i badania

Całą linię b.ju cechuje łatwe i szybkie nakładanie. Delikatna, ale nie nadmiernie płynna konsystencja umożliwia optymalne zarządzanie produktami bez ich marnowania.
Ponadto zastosowanie „technoaktywnych”, kompatybilnych ze sobą składników najnowszej generacji sprawia, że rodziny produktów uzupełniają się wzajemnie, dzięki czemu możesz jeszcze lepiej spersonalizować swoje rytuały pielęgnacyjne. Gwarantuje to włosom jeszcze większą energię, siłę i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, w tym przed ciepłem.

Kosmetyki 4.0

Technologia, natura i równowaga ekologiczna to trzy fundamentalne zasady stojące za nową linią produktów.
Ciągłe poszukiwanie równowagi między tymi trzema czynnikami to podstawa każdego komponentu i każdej formuły b.ju.
Produkty są naturalnie wolne od SLES i SLS.
Tworzone tylko z certyfikowanych, wyselekcjonowanych składników.

Zawartość najnowszej generacji składników „technoaktywnych” w połączeniu z ekstraktami naturalnego pochodzenia
i biosurfaktantami gwarantuje niezrównane rezultaty pod względem miękkości, wypełnienia włosa, nawadniania i struktury.

BLOOMING
działanie wzmacniające

Blooming to idealna droga dla wszystkich włosów, które potrzebują nowej siły, wzmacniającej kąpieli, która nada delikatnym pasmom natychmiastową wytrzymałość. Rodzina składa się z szamponu i intensywnej kuracji po myciu, by zapewnić maksymalną skuteczność.

 

PLUMPING
działanie wypełniające

Tak jak usta i skóra twarzy, również włosy często potrzebują spulchnienia i wypełnienia. Plumping to idealna formuła dla wszystkich cienkich lub osłabionych czasem i zabiegami włosów, którym potrzebne jest działanie wypełniające. Rodzina składa się z szamponu i balsamu, które stosuje się razem, by uzyskać bajeczny efekt „napełnienia” włosów.

REVAMPING
działanie czasoodporne

Revamping to rodzina b.ju idealnie uwalniająca i chroniąca włosy przed oksydacyjnym działaniem czasu i wielokrotnych zabiegów. Znaczenie ma tutaj nie wiek osoby, lecz od jak dawna włosy były podawane zabiegom. Często widzimy bowiem “młode” włosy
o złożonej i bolesnej historii.
Rytuał Revamping, składający się z szamponu i masła do włosów, pozwala utrzymać włosy w zdrowiu, by były silne, młode i odporne na upływ czasu.
Stosowany samodzielnie lub po innych zabiegach jako element pielęgnacji, zapewnia trwały blask i żywy połysk oraz pomaga włosom odzyskać dawną świetność.

SUPREME
zabieg bez spłukiwania

Luksusowy i drogocenny, będzie sekretem pielęgnacji w domu
i w salonie. Dołącza do trzech rytuałów, pozwalając rozpocząć lub zakończyć serię zabiegów mnóstwem blasku, nawodnieniem i odżywieniem z zachowaniem absolutnej lekkości włosów. Dzięki zawartości substancji pielęgnacyjnych pochodzenia roślinnego, fitoceramidów, oleju lnianego i najnowszej generacji składników technoaktywnych zwiększa połysk włosów.