Odzwierciedla wrażliwość duszy i ciała. To linia stworzona po to, by umożliwić jak najdelikatniejsze mycie włosów i skóry głowy.

Korzyści: Linia delikatna dla skóry głowy, odzywcza dla końcówek, zapobiega wszelkim dolegliwościom związanym ze skórą głowy, takim jak łupież lub nadmiar sebum.

Energy: Odcienie zieleni – od intensywnego koloru po jaśniejszy, niemalkrystaliczny ton. Przywodzą one na myśl PERYDOT, który przywraca równowagę energii i zapewnia nam poczucie Wolności, Ochrony i Opanowania. Świeży zapach z wwyczuwalną nutką łąki i morskiej wody. Przywołuje wspomnienie delikatnej bryzy o świcie.

aktywne składniki SENSITIVE:

Wyciągi z nasion słonecznika: z którego pozyskujemy biomimetyczne fitoceramidy. Tworzą one ochronną powłokę, która wygładza osłonkę włosa i błyskawicznie podkreśla skręt loków, utrzymując ich piękny wygląd na długo.

Olej jojoba: Wosk jojoba ma wysoką zawartość procentową kwasów tłuszczowych, co oznacza, że działa on silnie nawilżająco i odżywczo.

Mieszanka Pluskwicy Groniastej – Pokrzywy – Ostropestu Plamistego: kompleks łagodzący, oczyszczający i przywracający równowagę.

Korzeń Maca: znana również jako korzeń energii, maca to rodzaj„ superpożywienia”, ponieważ jest dosłownie wypełniona witaminami i minerałami. Odgrywa kluczową rolę w przemyślekosmetycznym ze względu na swoje działanie energetyzujące  skórę głowy i włókna włosa. Efekt dodatkowy to objętość i jedwabista gładkość; składnik ten wydobywa blak i piękno nawet z włosów z problemami.

Ximenia Americana: cenny wyciąg z kory tego drzewa jest stosowany w celu ochrony bardzo wrażliwej skóry głowy. Wprost idealny składnik niezwykle delikatnego szamponu.

Zizphus Joazeiro: roślina z Brazylii o silnych właściwościach leczniczych, skuteczna w walce z łupieżem. MA delikatne działanie spieniające i pomaga zarówno redukować łupież, jak i zapobiegać jego powstawaniu, a także łagodzi uczucie podrażnienia lub swędzenia skóry głowy.

Zanthalene: powszechnie znana jako pieprz syczuańsi, roślina ta jest przyprawą szeroko stosowaną w kuchni azjatyckiej. Wyciąg z niej pomaga łagodzić uczucie swędzenia.